Květinářství otevřeno PO-NE, rozvozy květin PO-PA 9-18 hodin, SO 9-17 hodin.

Jak doručujeme

Cena za rozvoz květin

je 0,- Kč, minimální hodnota objednávky je 500,- Kč

Květiny rozvážíme v Brně a v některých příměstských oblastech:  

Brno město, Vranov, Šlapanice, Modřice, Lelekovice, Česká, Ivanovice, Moravany, Střelice, Bílovice.

Kdy květiny doručíme?

Květiny můžeme doručit nejdříve 90 minut po zpracování objednávky a to pouze v případě, že úhrada objednávky je realizovaná platební kartou, nebo na dobírku (platba v hotovosti na místě doručení).

V případě úhrady objednávky přes bankovní účet je doručení možné nejdříve po přijmutí platby na účet. V případě, že nebudeme schopni Vaši objednávku včas vyřídit, ihned Vás na tuto skutečnost upozorníme.

Květiny rozvážíme v časových pásmech ve všední den a v sobotu v době:

  • od 9 do 12 hodin,
  • od 12 do 15 hodin,
  • od 15 do 18 hodin.
  • v neděli máme otevřeny všechny naše květinářství a objednávky pro osobní odběry jsou možné!

Pokud si vyberete časové pásmo pro doručení květin, vždy nám pomůže, pokud do poznámky napíšete, kdy se bude adresát dárku vyskytovat na adrese doručení. Předem ho totiž nekontaktujeme.

Doručení v případě nepřítomnosti adresáta

V případě nepřítomnosti adresáta můžeme přenechat květiny u odpovědné osoby (manžel, manželka, vrátnice, recepce, spolupracovník, soused a pod.).  Pokud se květiny nepodaří doručit, může si je zákazník nebo adresát vyzvednout na pobočce Veselá 22, Brno po dobu 2 dnů. Opakované doručení je možné pouze po zaplacení další cesty. Pro tuto možnost se informujte na zákaznické lince +420 702 004 711Pokud si adresát květiny nevyzvedne po uplynutí 2 dnů, objednávka je považovaná za vyřízenou.

Pokud je součástí objednávky i dárek ve formě lahve vína, nebo šampaňského, může náš kurýr ověřit věk 18 let obdarované osoby před předáním objednávky.

www.kvetinybrno.cz (1920 × 400 px)