Jak doručujeme

Cena za rozvoz květin

je 0,- Kč, minimální hodnota objednávky je 700,- Kč

Květiny rozvážíme v okrese Brno-město (na obrázku) a v některých příměstských oblastech.

Pokud chcete doručit květiny mimo tuto oblast, zvolte "DORUČENÍ NA ADRESU MIMO BRNO-MĚSTO" - zde je příplatek 190,- Kč, ale maximální vzdálenost do naší pobočky z ulice Veselá 22, Brno je do 18km.

Kdy květiny doručíme?

Květiny můžeme doručit nejdříve 90 minut po zpracování objednávky a to pouze v případě, že úhrada objednávky je realizovaná platební kartou, nebo na dobírku (platba v hotovosti na místě doručení).

V případě úhrady objednávky přes bankovní účet je doručení možné nejdříve po přijmutí platby na účet. V případě, že nebudeme schopni Vaši objednávku včas vyřídit, ihned Vás na tuto skutečnost upozorníme.

Květiny rozvážíme v časových pásmech ve všední den a v sobotu v době:

  • od 9 do 12 hodin,
  • od 12 do 15 hodin,
  • od 15 do 18 hodin.
  • v neděli máme otevřeny všechny naše květinářství a objednávky pro osobní odběry jsou možné!

Doručení přesně na konkrétní čas nemůžeme garantovat, pokud to není dohodnuto předem. Vždy nám ale pomůže, pokud do poznámky napíšete, kdy se bude adresát dárku vyskytovat na adrese doručení. Předem ho totiž většinou nekontaktujeme, pokud nejde o doručení mimo Brno-město.

Doručení v případě nepřítomnosti adresáta

V případě nepřítomnosti adresáta můžeme přenechat květiny u odpovědné osoby (manžel, manželka, vrátnice, recepce, spolupracovník, soused a pod.).  Pokud se květiny nepodaří doručit, může si je zákazník nebo adresát vyzvednout v našem květinářství na ulici Veselá 22, Brno po dobu 2 dnů. Opakované doručení je možné pouze po telefonické konzultaci na telefonu +420 702 004 711Pokud si adresát květiny nevyzvedne po uplynutí 2 dnů, objednávka je považovaná za vyřízenou.

Pokud je součástí objednávky i dárek ve formě lahve vína, nebo šampaňského, může náš kurýr ověřit věk 18 let obdarované osoby před předáním objednávky.

www.kvetinybrno.cz (1920 × 400 px)