Svátek všech zamilovaných - Den sv. Valentýna 14. února

 

Milí čtenáři, zákazníci, kamarádi a vůbec všichni!

14. února je tady a s ním i každoroční vrchol roku pro každého, kdo se živí prodejem květin. Den svatého Valentýna je krásný svátek. Člověk by si ho měl užít nehledě na povinnost něco splnit, odškrtnout ze seznamu a stresovat se například nákupem květin. Prostě radovat se z okamžiku, že může být s někým, koho opravdu miluje.

Jednou z možností, jak se tomuto stresu vyhnout, je včasné objednání květiny. Pro nás bude velkou ctí, když nám svěříte Vaši důvěru a pošlete květiny v Brně právě s námi.

Přímo pro nás znamená Den svatého Valentýna týdny příprav již před 14. únorem. Dopředu si plánujeme směny podle toho, na který den Valentýn vychází, plánujeme si logistiku a hlavně pro Vás chystáme tématicky zaměřené kytice na náš web.

Na Den svatého Valentýna jsme pro Vás nachystali valentýnskou kolekci kytic a květinových boxů, které jsou inspirovány láskou a romantikou. Proto jsou barvy těchto květinových vazeb laděné do růžové, bílé a červené barvy a samozřejmostí jsou různé druhy růží, pryskyřníku, ale i karafiátů. Navíc ke kytici můžete zakoupit i dárek v podobě sektu.

Přejeme Vám krásného Valentýna!

Květiny M. Huszárová

 

kvetinybrno-valentyn2023-015

kvetinybrno-valentyn2023-047

kvetinybrno-valentyn2023-103