28. září otevřeno pouze na Veselá 22, Brno. Rozvozy v tento den nebudou.

Jarní kytice

Pokud hledáte něco, co vám přinese radost a svěžest do vašeho domova, nebo chcete obdarovat někoho, kdo má rád jaro a květiny, pak jsou jarní květiny skvělou volbou. Objednejte si jarní kytici s doručením v Brně. Určitě najdete něco, co se vám líbí a co vám pomůže přivést do vašeho domova krásu jara.

Cena

7991231
17991231

Značky

barva

druhy květin?

Položek k zobrazení: 3
Fialový karafiát - Květiny M. Huszárová - karafiát s doručením v Brně
799 Kč
k dodání nejdříve za 2 hodiny
364
Trsová růže karafiát - Květiny M. Huszárová - rozvoz květin Brno
937 Kč
k dodání nejdříve za 2 hodiny
349
Fiala oxypetalum
1 231 Kč
k dodání nejdříve za 2 hodiny
271
3 položek celkem

Některé z nejoblíbenějších jarních květin:

  • Tulipány - jsou obvykle velké a mají jednoduchý tvar, což z nich činí ideální volbu pro minimalistické aranžmá. Tulipány jsou také velmi symbolické a jsou často spojovány s láskou a romantikou.
  • Narcisy - mají trubkovitý tvar květu a jsou obvykle bílé nebo žluté. Mají intenzivní sladkou vůni, která je velmi populární pro jarní aranžmá. Narcisy jsou velmi symbolické a jsou často spojovány s obnovou a novým začátkem.
  • Hyacinty - mají jehlovité listy a jemné květy ve tvaru kužele. Vůně hyacintů je velmi intenzivní a sladká, což je jedním z důvodů, proč jsou tak populární.
  • Anémony - jsou jarní květiny a jejich nádherné květy můžeme vidět v přírodě často už od konce zimy až do konce jara. Kromě běžných bílých a růžových anémon se vyskytují také modré, fialové a červené odrůdy. Anémony jsou květiny s několika korunními lístky a výrazným středem, který tvoří pestík a tyčinky. Květy anémon jsou velmi nápadné a vzhledem ke svému výraznému tvaru a barvám jsou velmi oblíbené v květinových aranžmá a kyticích.