Jarní kytice

Pokud hledáte něco, co vám přinese radost a svěžest do vašeho domova, nebo chcete obdarovat někoho, kdo má rád jaro a květiny, pak jsou jarní květiny skvělou volbou. Objednejte si jarní kytici s doručením v Brně. Určitě najdete něco, co se vám líbí a co vám pomůže přivést do vašeho domova krásu jara.

Cena

8891389
18891389

Značky

barva

druhy květin?

Položek k zobrazení: 5
arní kytice z karafiátů, růže, pistácie a eustomy
1 389 Kč
k dodání nejdříve za 2 hodiny
514
Kytice růžový koktejl
1 259 Kč
Momentálně nedostupné
502
Elegantní kytice s růžovými karafiáty, Mattiolou a nevěstiným závojem, obalená v bílém papíru s růžovou stuhou, držená ženou v černém
889 Kč
k dodání nejdříve za 2 hodiny
367
Elegantní kytice s fialovými karafiáty a clematis, zdobená nevěstiným závojem a eukalyptem, obalená v bílém papíru s růžovou stuhou, držená ženou v černém
949 Kč
k dodání nejdříve za 2 hodiny
364
Ručně svázaná kytice obsahující růžovou eustomu, fialovou mathiolu, limonium, oxypetalum a eukalyptové listy, obklopená růžovým obalem, držená ženou v černém svetru
1 231 Kč
k dodání nejdříve za 2 hodiny
271
5 položek celkem

Některé z nejoblíbenějších jarních květin:

  • Tulipány - jsou obvykle velké a mají jednoduchý tvar, což z nich činí ideální volbu pro minimalistické aranžmá. Tulipány jsou také velmi symbolické a jsou často spojovány s láskou a romantikou.
  • Narcisy - mají trubkovitý tvar květu a jsou obvykle bílé nebo žluté. Mají intenzivní sladkou vůni, která je velmi populární pro jarní aranžmá. Narcisy jsou velmi symbolické a jsou často spojovány s obnovou a novým začátkem.
  • Hyacinty - mají jehlovité listy a jemné květy ve tvaru kužele. Vůně hyacintů je velmi intenzivní a sladká, což je jedním z důvodů, proč jsou tak populární.
  • Anémony - jsou jarní květiny a jejich nádherné květy můžeme vidět v přírodě často už od konce zimy až do konce jara. Kromě běžných bílých a růžových anémon se vyskytují také modré, fialové a červené odrůdy. Anémony jsou květiny s několika korunními lístky a výrazným středem, který tvoří pestík a tyčinky. Květy anémon jsou velmi nápadné a vzhledem ke svému výraznému tvaru a barvám jsou velmi oblíbené v květinových aranžmá a kyticích.
heureka pecet