Tip na dárek od české sklárny Rückl - dokonalý a hodnotný dar spolu s květinami!

Na našem e-shopu i v květinářstvích můžete od dnešního dne zakoupit broušený křišťál ze sklárny Rückl. Myslíme si totiž, že broušené sklo, vázy a dárkové sklenice perfektně doplňují krásné květiny.

Veškeré sklenice i vázy lze doplnit pískováním, nebo broušením a vy tak můžete důležité datum, nebo text nechat navždy vniknout na krásných designový předmětech denní potřeby jako jsou vázy na květiny, nebo sklenice na vodu.

V našem e-shopu naleznete "skladovky" předchystaných setů sklenic na vodu, které jsou ideální k věnování z lásky, ale i dárek "pro něj" ve formě nádherné broušené sklenice na pivo! Tyto produkty jsou skladem a můžeme je společně s květinami doručit do dvou hodin. Všechny jsou opatřeny dárkovou krabicí od Ruckl včetně certifikátu původu!

 set3ruckl

Pokud máte ovšem více času (cca 7 dní) na přípravu sofistikovaného dárku, tak můžete navolit vlastní set sklenic z kolekce ABC: "Zamilované iniciály vyřezané v kůře stromu, cukrová poleva na perníkovém srdci nebo věnování v oblíbené knize. Křišťálová abeceda od Rücklu navazuje na tuto láskyplnou tradici uchovávání vzácných okamžiků a dává vám nástroj k vyjádření se zcela novým jazykem."

Vybírat můžete ze všech písmen abecedy. Hrajte si, kombinujte barvy i písmena a napište to, co máte na srdci. Řekněte to s Rücklem. Skleničky z kolekce ABC jsou pro celou abecedu ve třech barevných variantách - ikonické růžové, průzračně čiré a něžné modré. Všechny skleničky můžete libovolně kombinovat jak vzájemně, tak třeba s motivy kolekce Pink. Vytvoříte si tak svou osobní kolekci Rückl.

Snímek obrazovky 2024-05-30 v 15.08.59

Pro ty nejnáročnější zákazníky

Hledáte opravdové umění? Chcete darovat sběratelský kousek, kterým ohromíte? Vázy z kolekce Heorine jsou propojením uměleckého sklářského řemesla s floristickým světem. A je to dokonalé!

Kolekce HERO•INE obsahuje sedm váz s unikátním brusem, v několika barevných provedeních a v pěti velikostech, které reagují na rozdílné potřeby květinových vazeb. Každá ze sedmi váz odkazuje svým charakterem a taktéž názvem k různým světovým i českým hrdinkám, silným ženám, které inspirují uměleckou ředitelku sklárny Kateřinu Handlovou v její tvorbě a životě inspirují, jako například EMA Destinová, LATA Brandisová, VIVIENNE Westwood nebo COCO Chanel.
 
ruckl-uvodni-foto-hompepage-1920x960px22
 
tvercedolnk2
 
2_64748bc7963e6
 
6_64748be4a2060

Pískování na křišťál

Darujte svým blízkým originální dárek a přízpůsobte křišťál od Rücklu originálním pískováním. Pískování je technika úpravy, kdy se na křišťál pod silným proudem vzduchu pouští ostrá zrnka písku, které vybrousí vámi vybraná slova.

Nvrhbeznzvu-30

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy, rádi Vám poradíme s výběrem krásného křišťálu!