Smuteční věnec z růžových růží a orchideí

Průměr cca 62cm

Ke smutečnímu aranžmá můžete, ale nemusíte zvolit saténovou stuhu s vlastním textem. Text tiskneme na stuhu termosublimační tiskárnou.

Vlastní text zanechte v prvním kroku objednávky: "Vzkaz do kytice pro obdarovaného"

Objednávejte nejméně 2 dny dopředu.

 

Smuteční stuha s vlastním textem ?
4 999 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 478
Smuteční věnec z růžových růží a orchideí
heureka pecet

Detailní popis produktu

Náš smuteční věnec je nádherným a důstojným způsobem, jak vyjádřit úctu a vzpomínku na zesnulého. Tento pečlivě aranžovaný věnec je složený z jemných růžových orchidejí Cymbidium, které symbolizují trvalou lásku a krásu, doprovázených světle růžovou Staticí, známou pro svou odolnost a dlouhodobou trvanlivost. Něžné trsové růže přidávají sofistikovanost a jsou symbolem nekonečné lásky a uctění, zatímco bílé jícnovky (eustomy) přináší nádech elegance a čistoty.

Věnec je obohacen o svěží zeleň břečťanu, který reprezentuje věčný život a paměť, a zelené listy pistácie, které přidávají bohatost textur. Věčně zelené větvičky tůje pak podtrhují nesmrtelnost duše. Každý prvek byl pečlivě vybrán a uspořádán tak, aby odrazil pocit úcty a připomenul nám krásu života.

Tento smuteční věnec je nejen krásnou dekorací na poslední rozloučení, ale také citlivým vyjádřením soustrasti a podpory pro pozůstalé v těžkých chvílích. Jeho krása a harmonie barev bude sloužit jako uklidňující připomínka společných momentů a nezapomenutelných vzpomínek na milovanou osobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: