Netradiční svatební kytice z protey, eryngia a eukalyptu

 

Mockrát děkujeme paní nevěstě Soňi za poskytnuté fotografie a za to, že jsme mohli být součástí jejího významného dne. Fotografie jsou od paní Evy Havlové.

Tato unikátní svatební květina se vyznačuje směsicí exotických a elegantních prvků, které přinášejí do svatebního designu svěžest a originalitu. Hlavními složkami této květiny jsou:

  1. Protea: Protea je impozantní exotický květ s výraznými a robustními okvětními lístky ve tvaru koruny. Jeho výrazná textura a bohatá barva dodají svatební květině dramatický a přitažlivý vzhled.

  2. Eryngium Magnet: Eryngium Magnet, známý také jako "mořský ježek", přidává do květiny jemný modrý a fialový nádech. Jeho bodliny a struktura vytváří kontrast s ostatními květy a dodávají květině zvláštní vizuální zájem.

  3. Eryngium Sirius: Dalším druhem eryngia, Eryngium Sirius, přináší do kompozice jemné odstíny modré a stříbrné. Jeho drobné květenství připomíná hvězdnou oblohu, což může symbolizovat nebeskou lásku novomanželů.

  4. Eukalyptus: Eukalyptusové listy dodávají svatební květině vůni a svěžest. Jejich šedozelená barva a jemná textura působí velmi romanticky a přirozeně.

  5. Krásenka: Krásenka je květina s drobnými, jemnými květy ve více různých barvách. Její květiny jsou symbolem nenápadné krásy a mohou přinést něžný a zjemňující prvek do kompozice.

Tato netradiční svatební květina vytváří kontrastní a harmonický celek, který oslavuje jedinečnost lásky novomanželů. Protea představuje sílu a odvahu, Eryngium Magnet a Eryngium Sirius přinášejí do květiny nádech tajemství a zázraku, eukalyptus dodává svěžest a relaxaci, zatímco krásenka symbolizuje skrytou krásu a něhu. Tato kompozice je ideální pro páry, kteří chtějí vytvořit nezapomenutelný svatební zážitek, který bude zářit originalitou a elegancí.

Soni & Jirka - lowres - 609

 

Soni & Jirka - lowres - 618

 

Soni & Jirka - lowres - 74