Set dvou sklenic "♥Y" z broušeného křišťálu v dárkovém balení Rückl

Set dvou sklenic ze série ABC a PINK. Hravé dekory s ikonickým ostrým brusem, který dělá kolekci ABC okamžitě rozpoznatelnou.
 
V našem setu jsou je sklenice s vybroušeným srdcem "♥" a písmenem "Y" růžové barvy a jasným vzkazem: "Miluji tě", anglicky "Love You", kde symbol srdce představuje "Love" a písmeno ypsilon "You".
 

Balení obsahuje dárkovou krabici, certifikát původu a dvě sklenice.

www.ruckl.com

2 690 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Kód: 564
Set dvou sklenic "♥Y" z broušeného křišťálu v dárkovém balení Rückl
heureka pecet

Detailní popis produktu

Zamilované iniciály vyřezané v kůře stromu, cukrová poleva na perníkovém srdci nebo věnování v oblíbené knize. Křišťálová abeceda od Rücklu navazuje na tuto láskyplnou tradici uchovávání vzácných okamžiků a dává vám nástroj k vyjádření se zcela novým jazykem.

Pokud máte na darování 7 dní času, můžete vybírat můžete ze všech písmen abecedy. Hrajte si, kombinujte barvy i písmena a napište to, co máte na srdci. Řekněte to s Rücklem. Skleničky z kolekce ABC jsou k dispozici pro celou abecedu ve třech barevných variantách - ikonické růžové, průzračně čiré a něžné modré. Všechny skleničky můžete libovolně kombinovat jak vzájemně, tak třeba s motivy kolekce Pink.

Vytvoříte si tak svou osobní kolekci Rückl. Využít můžete i výhodné dvojbalení nebo trojbalení křišťálových sklenic.

Jak pečovat o křišťál

Křišťál byl poprvé objeven na konci 17. století a jeho výroba v českých zemích má bohatou tradici. Je ceněný pro svou krásu a uměleckou hodnotu. Křišťál může být bohatě zdobený složitým brusem nebo elegantně průzračný a čistý ve své přirozené zářivé kráse. Přinášíme vám několik tipů, jak se o křišťál starat.

1. První použití

Před použitím nejprve odstraňte případné stopy lepidla zanechané etiketami. Následně křišťálové produkty ručně opláchněte teplou vodou, použijte jen malé množství jemného detergentu. Následně nechte osušit.

2. Mytí křišťálu

Křišťálové ručně foukané sklo Rückl doporučujeme mýt ručně ve vlažné vodě jemnou houbičkou nebo utěrkou, abyste zamezili mechanickému poškození skla při mytí v myčce. Pokud budete chtít sklo do myčky dávat, dopřejte mu dostatek místa.

Když umýváte křišťál od skvrn a zaschlých nečistot, můžete do mýdlové vody přidat také ocet. Nakonec vysušte křišťál jemným utřením čistým kusem látky, abyste zabránili usazování vody.

3. Křišťál je citlivý na teplotu

Český křišťál je okouzlující materiál. Pokud vlastníte kousek s hlubokým brusem, buďte opatrní na náhlé změny teploty, jaké mohou způsobit horké či příliš chladné nápoje. Ty mohou zvýšit vnitřní pnutí skla a způsobit tak jeho prasknutí. V zásadě ale křišťálové sklo pro horké nápoje nedoporučujeme. Nevkládejte křišťál do klasické nebo mikrovlnné trouby či do mrazničky.4. Zacházejte s křišťálem opatrně

Charakteristickým tvarovým rukopisem sklenic Rückl je robustní základna a tenký horní okraj. Pamatujte, že ten je nejkřehčí a může se při nešetrné manipulaci poškodit.

Také ostatní ostré předměty mohou křišťálový povrch poškrábat. Kdykoliv sklo myjete či ukládáte, ponechte mezi jednotlivými kusy volný prostor.

Zacházejte se sklenicemi, džbány i vázami opatrně. Pokud budete pečovat o vaše křišťálové produkty Rückl s citem, zachovají si jedinečnou kvalitu třeba i po generace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: