Rückl

Webová stránka značky: Rückl

Jsme moc rádi, že Vám můžeme s květinami nabídnout i trvalé hodnotné dary, které patří do "rodinného stříbra" České republiky! V tomto případě se jedná český křišťál, který má jméno po celém světě a který se dědí z generace na generaci. Vy tak můžete dát důležitému výročí, narozeninám, nebo jakékoliv jiné příležitosti trvalý otisk, který navíc můžete denně používat. 

Darujte broušený křišťál od sklárny Rückl (1846), která se skrze renesanci českého ručně broušeného křišťálu zasazuje o návrat špičkového designu, kvality a noblesy do výjimečných i každodenních okamžiků. 

V našich prodejnách můžete zakoupit na objednávku jakýkoliv produkt ze sklárny Rückl a online můžete ihned poslat spolu s květinami některý z dárkových setů sklenic ze série ABC od Ronyho Plesla, pivní sklenici, nebo broušenou křišťálovou vázu!

Pokud máte na pořízení daru více času, například 7 dní, můžeme nechat přímo ve výrobě vypískovat na sklenice vzkaz podle vašeho přání, nebo můžete sklenice ze série ABC poskládat podle Vašich iniciálů!

Cena

199044564
1199044564
7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem